Řidička narazila do betonového mostku

Ve středu 23. května krátce před polednem havarovala s osobním motorovým vozidlem Seat Leon devětatřicetiletá žena v Butovsi. Spolu s ní ve vozidle cestovaly ještě dvě nezletilé osoby. V mírné pravotočivé zatáčce se řidička zřejmě plně nevěnovala řízení a s vozidlem sjela do silničního příkopu, přední částí vozidla narazila do betonového mostku. Při dopravní nehodě utrpěli všichni cestující ve vozidle zranění, která si vyžádala převoz do nemocnice. Ještě před tím policisté na místě provedenou dechovou zkouškou vyloučili u řidičky požití alkoholu. Celková škoda je předběžně odhadnuta na částku 20 tisíc korun.

Přesná příčina dopravní nehody a samotná míra zavinění je v současné době v dalším šetření jičínských dopravních policistů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.