Řidička dostala smyk na mokré silnici, s těžkým zraněním ji museli z auta vyprostit hasiči

Včera 11.12. krátce po 9. hodině ranní došlo na silnici I/35 u obce Všestary ve směru na Hradec Králové k havárii osobního vozidla. Řidička auta značky Renault Espace při průjezdu mírné zatáčky dostala na mokré vozovce smyk, vjela do protisměru a následně do příkopu, kde se její vozidlo zachytilo o strom. Pětačtyřicetiletou ženu museli hasiči z vozidla vyprostit, utrpěla těžké zranění, s kterým byla převezena rychlou záchrannou službou do hradecké fakultní nemocnice. Nikdo jiný v autě necestoval a ani nikdo jiný nebyl zraněn. Policisté ženu podrobili dechové zkoušce s negativním výsledkem. Na vozidle odhadli škodu na 60 tisíc korun.

Komunikace byla na více jak hodinu kvůli přistání vrtulníku a následného odstranění vozidla z příkopu zcela uzavřena.

Přesná příčina dopravní nehody je předmětem dalšího šetření.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.