Řidička dostala smyk a zbourala oplocení u rodinného domu

V neděli 28. října v 9.55 hodin jela pětatřicetiletá žena z Nýrska s vozidlem Fiat Brava ve směru od Švihova na Dehtín. Při průjezdu pravotočivou zatáčkou v obci Kokšín, s vozidlem nepřizpůsobila rychlost jízdy. Řidička dostala s vozidlem smyk, kde zadní částí narazilo do oplocení nemovitosti a zůstalo vpravo mimo komunikaci.

Dechová zkouška byla u řidičky s negativním výsledkem. Žena byla převezena k vyšetření do nemocnice v Klatovech, a poté propuštěna.

Odhadnutá hmotná škoda činí 25 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.