Řidička dostala smyk a narazila do svodidel

V sobotu 17. března v Heřmanovicích havarovala také 19letá řidička s vozidlem Peugeot. Na sněhem pokryté a zledovatělé komunikaci dostala při průjezdu pravotočivé zatáčky smyk a vyjela do protisměru. Následně za levý okraj silnice, kde najela do betonového zpevnění silnice. Při nehodě se lehce zranila a byla převezena k ošetření do nemocnice. Způsobená škoda činí 50 tisíc korun.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.