Search
Close this search box.

Řidiči sice nenadýchali, ale testy na drogy byly pozitivní

Tři řidiče pod vlivem drog odhalili během úterý 20. března havlíčkobrodští policisté na území města Havlíčkův Brod. První vozidlo, a to Mercedes, kontrolovali policisté kolem deváté hodiny ráno na ulici Kokořínská. Řidičkou automobilu byla dvaatřicetiletá žena z Havlíčkobrodska. Kolem půl desáté na ulici Masarykova zastavili policisté osobní automobil Škoda Octavia, který řídila třiatřicetiletá žena z Havlíčkobrodska. Třetím řidičem byl jednatřicetiletý muž z Havlíčkobrodska, který usedl za volant vozidla Alfa Romeo, přičemž ho kolem druhé hodiny odpoledne na ulici Ledečská zastavila policejní hlídka.

U všech těchto řidičů provedli policisté v rámci silniční kontroly dechové zkoušky, které byly negativní. Opačně tomu však bylo u testů na zjištění ovlivnění omamnými a psychotropními látkami. Ve všech třech případech testy na drogy vykázaly pozitivní výsledek na amfetamin. Policisté každého z řidičů vyzvali k podrobení se lékařskému vyšetření spojenému s odběrem biologického materiálu, což všichni tři bezdůvodně odmítli. Na místě jim policisté zakázali další jízdu a jednotlivé případy zadokumentovali jako přestupky na úseku dopravy, kterými se dále bude zabývat příslušný správní orgán.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient