Řidiče v Tišnově čeká dopravní omezení

V úterý 30.10.2018 bude v době od 8:00 hod. do 11:00 hod. prováděno frézování okrajů vozovky mezi viaduktem a kruhovým objezdem. Doprava zde bude po dobu probíhajících prací řízena Městskou policií Tišnov kyvadlově, vždy v jednom směru jízdy. D Řidiči mohou využít objízdnou trasu přes obec Předklášteří.

Ve čtvrtek 1.11.2018 od 8:00 hod. do ukončení prací v odpoledních hodinách proběhne pokládka asfaltu v křižovatce Cáhlovská x Ostrovec x Karasova a v nejbližším okolí. Po tuto dobu bude doprava řízena Policií ČR a Městskou policií Tišnov tak, že ulice Cáhlovská bude sloužit pouze pro vjezd do města a pro jeho opuštění bude nezbytné využít objízdnou trasu přes obec Předklášteří. Po dobu prací nebude možné vjíždět do ulice Ostrovec (např. SUBTERA, Tišnovská dřevovýroba, pivovar, fotbalový a tenisový areál). Vjezd/výjezd do/z ulice Karasova bude umožněn z ulice U Svratky (kolem areálu firmy STEINHAUSER).

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Mezinárodní kosmická stanice zachycena na Opavsku

V létě, kdy Slunce dosahuje v poledne své nejvyšší polohy, máme jedinečnou šanci vidět Mezinárodní kosmickou stanici (ISS) jak pluje před naším sluncem. Tuto zvláštní událost mohl v sobotu 3. června 2023 pozorovat Petr Horálek, vědec z Fyzikálního ústavu v Opavě. Bylo to v obci Uhlířov u Opavy, kde mohl vidět ISS i spoustu slunečních skvrn.

Proč je Snusim.to první volbou při nákupu nikotinových sáčků a žvýkacích tabáků?

Představte si eshop, který je víc než jen obchodem. Snusim.to je místem, kde se milovníci snusu a nikotinových sáčků shromažďují, sdílejí své zkušenosti a objevují nové produkty. Společnost je známá svou vášní pro své produkty a dlouholetými zkušenostmi v oblasti snusu. Největší prioritou Snusim.to je poskytnout zákazníkům nejlepší zážitek z užívání snusu.

Češi stále více preferují masivní nábytek. Jaké dřevo je nejoblíbenější?

Pokud jste si v poslední době všimli, že v Česku se stále častěji objevuje masivní nábytek, nejste sami. Tento nový trend získává na popularitě a láká stále více lidí nejen svojí robustností, ale hlavně svou kvalitou. Přirozeně výběr správného dřeva je klíčovým faktorem při výrobě tohoto elegantního nábytku a proto se podíváme na to, jaké druhy dřeva jsou momentálně nejoblíbenější. Pokud vás zajímá, jestli jsou vaše preference v souladu s tímto trendem, neváhejte a pokračujte ve čtení!