Search
Close this search box.

Řidiče přemohl za jízdy mikrospánek, přejel do protisměru a způsobil nehodu

Rokycanští dopravní policisté přijali dnes ráno oznámení o nehodě, která se stala krátce před 7:00 v obci Mýto. Plzeňskou ulicí ve směru na Kařez jel 25letý řidič Volkswagenu Golf. Dle jeho vyjádření jej za jízdy přemohl mikrospánek, v důsledku toho vyjel řidič na rovném úseku komunikace do protisměru, kde čelně narazil Volkswagenu Lupo, které řídil 39letý řidič. Zároveň se golf střetl se souběžně jedoucí Kiou, kterou řídila 39letá žena. Po nárazu vyjelo vozidlo Kia vpravo, kde narazilo do budovy. Golf pokračoval dál v jízdě, vyjel vlevo mimo komunikaci, kde v odstavném pruhu narazilo do zaparkovaného Hyundaie.

Dva řidiči i řidička utrpěli při nehodě zranění, a tak byli z místa převezeni do nemocnice. Ještě před tím s nimi policisté provedli dechové zkoušky, kterými vyloučili požití alkoholu. Vzniklou škodu odhadli kolem 200 000 korun. Nehodou se i nadále zabývají.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient