Řidič vyjel mimo silnici a narazil do stromu, k nehodě vzlétnul vrtulník

V sobotu 28. července po jedné hodině v noci jel devětadvacetiletý muž z Horažďovicka Škodou Octavia po komunikaci ve směru od Chanovic na Slatinu. Při odbočování vpravo na křižovatce, nepřizpůsobil rychlost jízdy a při projíždění zatáčky vjel mimo komunikaci, kde narazil pravým bokem vozidla do stromu. Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidiče, který byl leteckou záchrannou službou transportován do nemocnice v Plzni, kde byl vyžádán i odběr krve.

Odhadnutá hmotná škoda činí 87 tisíc korun. Policisté po prohlídce vozidla zadrželi osvědčení o registraci vozidla. Policisté dále šetří příčinu i okolnosti dopravní nehody.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.