Search
Close this search box.

Řidič vyjel mimo silnici a narazil do stromu, k nehodě vzlétnul vrtulník

V sobotu 28. července po jedné hodině v noci jel devětadvacetiletý muž z Horažďovicka Škodou Octavia po komunikaci ve směru od Chanovic na Slatinu. Při odbočování vpravo na křižovatce, nepřizpůsobil rychlost jízdy a při projíždění zatáčky vjel mimo komunikaci, kde narazil pravým bokem vozidla do stromu. Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidiče, který byl leteckou záchrannou službou transportován do nemocnice v Plzni, kde byl vyžádán i odběr krve.

Odhadnutá hmotná škoda činí 87 tisíc korun. Policisté po prohlídce vozidla zadrželi osvědčení o registraci vozidla. Policisté dále šetří příčinu i okolnosti dopravní nehody.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient