Řidič usnul za volantem a havaroval

V pondělí odpoledne projížděl muž (48) v Mitsubishi obcí Dolní Bečva. Jeho soustředění ale narušil mikrospánek. Přejel do protisměru, najel na svodidla, auto bylo vymrštěno, po několika metrech dopadlo zpátky na svodidla. Nakonec skončil v příkopě na střeše.

Řidič utrpěl při dopravní nehodě lehké zranění a byl převezen do nemocnice. Policisté provedli dechovou zkoušku a výsledek byl negativní. Došlo i na sčítání škod. Na vozidle činí škoda čtvrt milionu korun. Další škoda vznikla na svodidlech, a to čtyřicet tisíc korun.

Po dobu zjišťování okolností této dopravní nehody byl na komunikaci omezený provoz. K plnému zprovoznění došlo v pět hodin odpoledne.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.

Jak se rodí pamětní mince? Poodhalte tajemství ražby mincí

Mince provázejí lidstvo již více než dvě tisíciletí. Nástroje používané pro výrobu mincí se za tu dlouhou dobu sice výrazně proměnily, některé věci ale přetrvávají. Ať už jde o klasické oběživo či mince pamětní, stále se jedná o poměrně složitý proces, který v sobě snoubí uměleckou, řemeslnou i čistě technologickou stránku.