Řidič u Horažďovic srazil chlapce a bez poskytnutí pomoci ujel

Po komunikaci šel chlapec a měl být stražen projíždějícím vozidlem. Policie hledá řidiče vozidel.

V sobotu 13. října 2018 došlo mezi obcemi Horažďovice a Horažďovice Předměstí k dopravní nehodě. Na přímém úseku komunikace v osmnáct hodin předjížděl neznámý řidič s nezjištěným vozidlem další neurčené vozidlo, se kterým jel řidič ve směru od obce Horažďovice Předměstí na Horažďovice.

Při předjíždění, měl levým vnějším zpětným zrcátkem narazit do chodce, kterým byl nezletilý chlapec. Po nárazu chlapec spadl do silničního příkopu a došlo k jeho zranění.

V době střetu šel chodec po nesprávné straně komunikace směrem od Horažďovic. Podle vyjádření poškozeného, tak řidiči vozidel nezastavili a pokračovali v jízdě. Místo střetu se nachází mimo zástavbu.

Policisté z dopravního inspektorátu v Klatovech prošetřují uvedenou dopravní nehodu a z důvodu řádného objasnění průběhu nehody žádáme případné svědky dopravní nehody o poskytnutí informací.

Žádáme i další řidiče, kteří v uvedenou dobu projížděli po uvedené komunikaci v obou směrech a používali kameru ve vozidle, aby policistům poskytli záznam.

Informace sdělte na dopravní inspektorát v Klatovech v pracovních dnech na telefonní číslo 974 334 251 nebo 974 334 250 i prostřednictvím e-mailu: kt.di.podatelna@pcr.cz

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient