Řidič srazil chodkyni v Sušici, policisté hledají svědky

Klatovští dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo dne 3. září 2018 v 06:10 hodin v Sušici v ulici nábřeží Karla Houry. Sedmačtyřicetiletý řidič osobního automobilu tovární značky Chevrolet jel ve směru od ulici Mostní k nádraží. Během jízdy se plně nevěnoval řízení a přehlédl přechod pro chodce i světelnou signalizaci, vjel na červené světlo Stůj na vyznačený přechod pro chodce, po kterém na zelený signál Volno přecházela sedmapadesátiletá chodkyně, a to z levé strany ve směru jízdy vozidla. Řidič ji zachytil levým vnějším zpětným zrcátkem. Chodkyně po střetu upadla na zem. Řidič ji pak odvezl na ošetření do nemocnice. Škoda na vozidle byla vyčíslena na jeden tisíc korun.

Při šetření této dopravní nehody se policisté obracejí na případné svědky výše popsané události. Pokud by mohli poskytnout informace k této dopravní nehodě, mohou se přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Klatovech, nebo zatelefonovat na číslo 974 334 251, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.