Řidič srazil chodkyni v Sušici, policisté hledají svědky

Klatovští dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo dne 3. září 2018 v 06:10 hodin v Sušici v ulici nábřeží Karla Houry. Sedmačtyřicetiletý řidič osobního automobilu tovární značky Chevrolet jel ve směru od ulici Mostní k nádraží. Během jízdy se plně nevěnoval řízení a přehlédl přechod pro chodce i světelnou signalizaci, vjel na červené světlo Stůj na vyznačený přechod pro chodce, po kterém na zelený signál Volno přecházela sedmapadesátiletá chodkyně, a to z levé strany ve směru jízdy vozidla. Řidič ji zachytil levým vnějším zpětným zrcátkem. Chodkyně po střetu upadla na zem. Řidič ji pak odvezl na ošetření do nemocnice. Škoda na vozidle byla vyčíslena na jeden tisíc korun.

Při šetření této dopravní nehody se policisté obracejí na případné svědky výše popsané události. Pokud by mohli poskytnout informace k této dopravní nehodě, mohou se přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Klatovech, nebo zatelefonovat na číslo 974 334 251, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient