Search
Close this search box.

Řidič srazil chodce a z místa nehody ujel, teď je ve vazbě

Tragickou dopravní nehodu, která se stala ve středu v podvečer ve Fryčajově ulici vyšetřují brněnští policisté. Osobní automobil BMW stříbrné barvy tam srazil dvaapadesátiletého chodce, který mimo přechod přecházel frekventovanou silnici. Chodec i přes snahu záchranářů na místě způsobeným zraněním podlehl.

Řidič vozidla z místa nehody ujel. Asi o hodinu později získali policisté vyšetřující případ a pátrající po zmizelém vozidle informaci o požáru osobního automobilu stejné značky. Poblíž Útěchova hořelo auto, které by přinejmenším podle začátečních znaků registrační značky mohlo hrát důležitou roli ve vyšetřované dopravní nehodě. Následně se v obci podařilo zadržet muže, který vozidlo používá. Třiačtyřicetiletý zadržený byl pod vlivem alkoholu. Přístroj ukázal hodnotu téměř dvě promile. Test na drogy muž odmítl. Navíc při bezpečnostní prohlídce policisté zjistili, že tento je ozbrojený krátkou střelnou zbraní. Při vyšetřování kriminalisté také zjistili, že nemá zbrojní průkaz a že zbraň není registrovaná.

Muž skončil v policejní cele. Pro vyšetření případu uvítají policisté informace svědků, případně kamerové záznamy z vozidel či bezpečnostních systémů o pohybu poškozeného stříbrného vozidla BMW 530. Zároveň také informaci o tom, zda ve vozidle byl řidič sám, či další osoby. Podle zatímních získaných informací měl automobil zamířit z místa havárie v Brně do Adamova a následně směrem do Útěchova. Policisté na případu nadále pracují.

Soudce rozhodl v sobotu po poledni o vzetí podezřelého třiačtyřicetiletého muže do vazby. Ten je nyní stíhaný vazebně.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient