Search
Close this search box.

Řidič sjel ze silnice a skončil v příkopu

Krátce po páté hodině odpolední vyjeli hasiči ze stanice Luhačovice k Velkému Ořechovu na Zlínsku, kde v kopci v zatáčce havaroval řidič osobního vozidla.

Po příjezdu na místo se zde již nacházeli záchranáři a měli v péči zraněného řidiče. Dalším průzkumem hasiči zjistili, že řidič sjel mimo komunikaci do příkopu, kde se s vozidlem převrátil téměř na střechu. Hasiči u vozidla provedli protipožární opatření.

Po prvotním ošetření záchranáři odvezli zraněného řidiče do nemocnice.

Místo nehody si převzali dopravní policisté, kteří šetří příčinu a okolnosti nehody.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient