Search
Close this search box.

Řidič si neuzamkl auto, doplatil na to a přišel o doklady i peníze

Dosud neznámý zloděj využil příležitosti a odcizil v době od 15:30 hodin do 21:45 hodin dne 25. června 2018 z neuzamčeného vozidla červenou šusťákovou bundu, ve které byly osobní doklady a tři platební karty. Majitel nechal automobil zaparkovaný v Tržní ulici v obci Kaplice. Škoda byla odhadnuta o nepatrně více než 1 000 korun.

Kapličtí policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient