Search
Close this search box.

Řidič se třemi promile nedodržel vzdálenost a narazil do stojícího auta

Ve středu jel řidič Škody Fabia po silnici v Klatovech. Jednašedesátiletý muž ze Železnorudska, v 9.40 hodin na křižovatce ulic Plzeňská, Tyršova a Domažlická, nedodržel bezpečnostní vzdálenost za vozidlem stejné značky, se kterým stál řidič před ním a zezadu do něho narazil.

Uvedený řidič se podrobil dechové zkoušce a přístroj naměřil 3,02 a opakovaně 2,72 promile alkoholu. Muž byl převezen se zraněním do nemocnice k vyšetření a následně byl propuštěn a byl proveden i odběr krve. U řidiče poškozeného vozidla byla dechové zkouška s negativním výsledkem.

Odhadnutá hmotná škoda činí 20 tisíc korun. Policisté muži zadrželi řidičský průkaz a je podezřelý ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient