Search
Close this search box.

Tělo mrtvého řidiče nalezli policisté desítky metrů od auta

Kolem dnešní sedmé hodiny ranní došlo na Mělnicku k tragické dopravní nehodě.

Řidič osobního auta vyjel u obce Mlčechvost ze silnice, s vozem se několikrát převrátil a skončil v poli 100m od vozovky. Řidič, který jel směrem od Mělnika, na místě zemřel. Jeho tělo bylo nalezeno desítky metrů od auta.

Policisté prohledávali okolí, jestli se tam nenachází i jiná osoba, ale podezření, že řidič ještě s někým cestoval, se nepotvrdilo.
„Na místě zasahovaly dvě profesionální jednotky z Kralup nad Vltavou a Mělníka. Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a asistovali policistům,“ sdělil mluvčí hasičů Ladislav Holomčík.

Během vyšetřování byla sinice z obou stran průjezdná.

Také včera se ale umíralo na silnicích. Na vozovce mezi Frenštátem pod Radhoštěm a Čeladnou srazil čtyřicetiletý řidič osobního auta muže, který nehodu nepřežil. Řidič v Kunčicích pod Ondřejníkem nepřizpůsobil rychlost snížené viditelnosti a narazil do 77letého chodce, který přecházel silnici. „Starší muž, který komunikaci přecházel mimo vyznačený přechod, po střetu utrpěl zranění, která nebyla slučitelná se životem a na místě zemřel,“ uvedla mluvčí policie Zlatuše Viačková.
Policisté komunikaci během vyšetřování uzavřeli. Dechová zkouška u řidiče byla negativní.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient