Řidič se pokusil prchnout před policisty, plán mu nevyšel

Dnes ve dvě hodiny ráno řídil třiadvacetiletý řidič Opel Zafira z Horšovského Týna do Nové Vsi, Polžic a Srb dále směrem na Meclov. U zemědělského areálu v Srbech byl stavěn policejní hlídkou. Řidič nezastavil a začal hlídce ujíždět. Po chvíli vozidlo odstavil a utekl z něj. Byl však policisty dostižen a vyzván k dechové zkoušce na alkohol, která byla s výsledkem negativním. Pozitivně však reagoval orientační test na přítomnost omamných a psychotropních látek, konkrétně na marihuanu. Mladý muž byl zajištěn a převezen do nemocnice, kde se podrobil vyšetření a odběru krve.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Mezinárodní kosmická stanice zachycena na Opavsku

V létě, kdy Slunce dosahuje v poledne své nejvyšší polohy, máme jedinečnou šanci vidět Mezinárodní kosmickou stanici (ISS) jak pluje před naším sluncem. Tuto zvláštní událost mohl v sobotu 3. června 2023 pozorovat Petr Horálek, vědec z Fyzikálního ústavu v Opavě. Bylo to v obci Uhlířov u Opavy, kde mohl vidět ISS i spoustu slunečních skvrn.

Proč je Snusim.to první volbou při nákupu nikotinových sáčků a žvýkacích tabáků?

Představte si eshop, který je víc než jen obchodem. Snusim.to je místem, kde se milovníci snusu a nikotinových sáčků shromažďují, sdílejí své zkušenosti a objevují nové produkty. Společnost je známá svou vášní pro své produkty a dlouholetými zkušenostmi v oblasti snusu. Největší prioritou Snusim.to je poskytnout zákazníkům nejlepší zážitek z užívání snusu.

Češi stále více preferují masivní nábytek. Jaké dřevo je nejoblíbenější?

Pokud jste si v poslední době všimli, že v Česku se stále častěji objevuje masivní nábytek, nejste sami. Tento nový trend získává na popularitě a láká stále více lidí nejen svojí robustností, ale hlavně svou kvalitou. Přirozeně výběr správného dřeva je klíčovým faktorem při výrobě tohoto elegantního nábytku a proto se podíváme na to, jaké druhy dřeva jsou momentálně nejoblíbenější. Pokud vás zajímá, jestli jsou vaše preference v souladu s tímto trendem, neváhejte a pokračujte ve čtení!