Řidič se kochal a kochal, až naboural

Dne 17. dubna 2018 v 14:20 hodin došlo k dopravní nehodě na silnici II. třídy mezi obcemi Staňkov a Hlohovčice v katastru obce Hlohová. Sedmdesátiletý řidič osobního automobilu značky Škoda Octavia jedoucí ve směru od obce Staňkov na obec Hlohovčice se při jízdě plně nevěnoval řízení a nesledoval situaci v provozu na pozemní komunikaci. Při jízdě po přímém úseku vjel na pravý okraj komunikace a následně vyjel vpravo mimo komunikaci, kde postupně narazil do dvou ovocných stromů, směrového sloupku a poté v pravém silničním příkopu s vozidlem havaroval. Řidič uvedl, že se kochal okolní krajinou. Při dopravní nehodě nedošlo ke zranění osob. Požití alkoholických nápojů u řidiče bylo vyloučeno provedenou dechovou zkouškou. Škoda na osobním automobilu Škoda Octavia byla vyčíslena na 70 tisíc korun.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak