Search
Close this search box.

Řidič pozdě zareagoval a naboural odbočující auto

Včera dopoledne krátce po deváté hodině byli kroměřížští dopravní policisté vysláni k nehodě, která se stala v Holešově v místní části Všetuly v ulici Palackého.

Řidič (47) osobního automobilu značky Renault Traffic jel ve směru od Třebětic na Všetuly. Na začátku obce pozdě zareagoval na před ním jedoucí vozidlo Nissan Double, jehož třiačtyřicetiletý řidič začal odbočovat vpravo na účelovou komunikaci, a levou přední částí tak narazil do pravého boku odbočujícího nissanu. Po střetu obě auta skončila mimo silnici.

Žádný z řidičů nebyl zraněn. Dechové zkoušky na alkohol byly negativní. Na renaultu vznikla škoda dvě stě padesát tisíc korun, na nissanu pak sto padesát tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient