Řidič pozdě zareagoval a naboural odbočující auto

Včera dopoledne krátce po deváté hodině byli kroměřížští dopravní policisté vysláni k nehodě, která se stala v Holešově v místní části Všetuly v ulici Palackého.

Řidič (47) osobního automobilu značky Renault Traffic jel ve směru od Třebětic na Všetuly. Na začátku obce pozdě zareagoval na před ním jedoucí vozidlo Nissan Double, jehož třiačtyřicetiletý řidič začal odbočovat vpravo na účelovou komunikaci, a levou přední částí tak narazil do pravého boku odbočujícího nissanu. Po střetu obě auta skončila mimo silnici.

Žádný z řidičů nebyl zraněn. Dechové zkoušky na alkohol byly negativní. Na renaultu vznikla škoda dvě stě padesát tisíc korun, na nissanu pak sto padesát tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.

Jak se rodí pamětní mince? Poodhalte tajemství ražby mincí

Mince provázejí lidstvo již více než dvě tisíciletí. Nástroje používané pro výrobu mincí se za tu dlouhou dobu sice výrazně proměnily, některé věci ale přetrvávají. Ať už jde o klasické oběživo či mince pamětní, stále se jedná o poměrně složitý proces, který v sobě snoubí uměleckou, řemeslnou i čistě technologickou stránku.