Řidič poškodil svodidla a z místa ujel. Policisté hledají svědky události

Policisté z Dálničního oddělení Ostrov u Stříbra hledají svědky dopravní nehody, která se stala 30. května letošního roku kolem 8:00 hod. na dálnici D5 v prostoru 107,3 km ve směru jízdy na Rozvadov. Z dosavadního šetření vyplývá, že dosud neznámý řidič s nezjištěným vozidlem jel v pravém jízdnímu pruhu, z nezjištěné příčiny vyjel na krajnici, kde narazil do kovového svodidla. Následně z místa ujel, aniž by si splnil svoji zákonnou povinnost.

Policisté z Dálničního oddělení Ostrov u Stříbra žádají občany, kteří by mohli poskytnout informace k uvedené nehodě, jež by napomohly jejímu řádnému prošetření, aby se jim ozvali na tel.: 974 337 501. Informace mohou sdělit také na linku tísňového volání 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.