Search
Close this search box.

Řidič po nehodě nadýchal skoro čtyři promile

V neděli dopoledne se v Lačnově střetly dva osobáky. Nikdo nebyl zraněn, škoda přesáhla sto padesát tisíc korun a jeden z řidičů měl pozitivní dechovou zkoušku.

Chvíli po desáté hodině v neděli dopoledne jel Lačnovem směrem k Valašským Kloboukům osmadvacetiletý muž s Fordem. Vyjel částečně vpravo mimo vozovku, strhl řízení a přejel se svým vozidlem do protisměru. Tam došlo ke střetu s protijedoucí Škodou Superb.

Při dopravní nehodě nebyl nikdo z pěti účastníků zraněn. Policisté u obou řidičů provedli dechové zkoušky ke zjištění ovlivnění alkoholem. U sedmačtyřicetiletého muže z Hornolidečska, řidiče Škody, byl výsledek zkoušky negativní. Jinak tomu bylo u řidiče Fordu. Přístroj ukázal na hodnotu 3,53 promile.

Policisté řidiči Fordu zadrželi řidičský průkaz a zakázali mu další jízdu. Zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin ohrožení pod vlivem návykové látky. Odhadli i škody na jednotlivých vozech. U Fordu škoda činí dvacet tisíc, u Škody sto padesát tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient