Search
Close this search box.

Řidič otočil auto na střechu, nebyl připoután a při nehodě zemřel

Kladenští policisté šetří tragickou dopravní nehodu, která se stala 17. června 2018 deset minut před pátou hodinou odpolední v katastru obce Želenice ve směru mezi Třebusicemi a Slatinou.

Třiadvacetiletý řidič Škody Fabie jedoucí ze směru od Třebusic nepřizpůsobil rychlost jízdy a dostal smyk a na přímém úseku vyjel do protisměru a následně vlevo mimo silnici, sjel do travnatého příkopu a přetočil se do pole. Auto se několikrát převrátilo a zůstalo ležet na střeše. Při nehodě utrpěl řidič zranění neslučitelná se životem a zemřel. Policisté během vyšetřování zjistili, že muž nebyl připoután pásem. Byla nařízena soudní pitva, která příčinu smrti objasní.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient