Search
Close this search box.

Řidič osobního auta uhořel zaživa

Zážitek, na který už nikdy do smrti nezapomenou, mají za sebou svědci dopravní nehody u Prahy.

U obce Tehovec v Praze-východ na silnici mezi Říčany a Kutnou Horou se dnes v noci střetl osobní vůz s nákladním automobilem. Podle svědků předcházelo nárazu přejetí osobáku do protisměru, v tu chvíli došlo právě ke střetu obou vozidel. Osobní vůz skončil po nárazu v příkopu mimo silnici.
Řidič havarovaného vozu byl zaklíněn, ale při vědomí. Svědci se snažili ho vyprostit, ale nepovedlo se jim to. Náhle začal vůz hořet. Zraněný řidič neměl šanci přežít.

Až přivolaným hasičům se následně povedlo uhasit požár. Lékař už pouze konstatoval smrt. „Velitel zásahu povolal dva členy posttraumatické péče, kteří poskytli první psychickou pomoc řidiči nákladního automobilu, svědkům nehody a především partnerce zesnulého, která se na místo záhy dostavila, “ řekl mluvčí středočeských hasičů Jaroslav Gabriel.

Řidič nákladního vozidla vyvázl bez zranění.
Během vyšetřování byla silnice obousměrně uzavřena.

foto je ilustrační

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient