Řidič Octavie vybržďoval Mercedes, teď je podezřelý z pokusu ublížení na zdraví

Harrachovští policisté vyjeli v sobotu v ranních hodinách na silnici poblíž Harrachova, kam je prostřednictvím linky 158 přivolal 53letý řidič osobního vozidla značky Mercedes. Právě projížděl od Kořenova do Harrachova, když v místě zvaném U Černého mostu zaregistroval podivné chování řidiče osobního vozidla tovární značky Škoda Octavia Combi, který na něj z nepochopitelných důvodů troubil, blikal a různě gestikuloval. Potom jel šofér Octavie v místě, kde je vyznačena podélná čára souvislá, vedle něj, nakonec ho předjel a dvakrát po sobě vybrzdil.

Zatímco první vybrždění Octavie oznamovatel ustál, při druhém už nedokázal střetu zabránit a naboural do něj zezadu. Naštěstí se nejednalo o velký náraz. Oba řidiči po něm vystoupili ze svým vozidel a začali se dohadovat. Potom na místo konfliktu přijeli policisté, kteří jejich výpovědi zaprotokolovali a případem se i nadále zabývají pro podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví ve stádiu pokusu. Osmatřicetiletý řidič Octavie svou vinu na incidentu popírá a děj nehody popisuje naprosto odlišně od oznamovatele, nicméně připouští, že mu vadila pomalá jízda druhého řidiče, která následující konflikt dá se říci odstartovala.

Policisté nyní musejí zjistit, kdo byl v tomto případě agresorem a kdo obětí. Ať už dopadne vyšetřování jakkoliv, jsou takové události v silničním provozu velmi nebezpečné a mohou skončit těžkým zraněním nebo smrtí člověka, a to by si měl každý řidič včas uvědomit!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.