Search
Close this search box.

Řidič Octavie vybržďoval Mercedes, teď je podezřelý z pokusu ublížení na zdraví

Harrachovští policisté vyjeli v sobotu v ranních hodinách na silnici poblíž Harrachova, kam je prostřednictvím linky 158 přivolal 53letý řidič osobního vozidla značky Mercedes. Právě projížděl od Kořenova do Harrachova, když v místě zvaném U Černého mostu zaregistroval podivné chování řidiče osobního vozidla tovární značky Škoda Octavia Combi, který na něj z nepochopitelných důvodů troubil, blikal a různě gestikuloval. Potom jel šofér Octavie v místě, kde je vyznačena podélná čára souvislá, vedle něj, nakonec ho předjel a dvakrát po sobě vybrzdil.

Zatímco první vybrždění Octavie oznamovatel ustál, při druhém už nedokázal střetu zabránit a naboural do něj zezadu. Naštěstí se nejednalo o velký náraz. Oba řidiči po něm vystoupili ze svým vozidel a začali se dohadovat. Potom na místo konfliktu přijeli policisté, kteří jejich výpovědi zaprotokolovali a případem se i nadále zabývají pro podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví ve stádiu pokusu. Osmatřicetiletý řidič Octavie svou vinu na incidentu popírá a děj nehody popisuje naprosto odlišně od oznamovatele, nicméně připouští, že mu vadila pomalá jízda druhého řidiče, která následující konflikt dá se říci odstartovala.

Policisté nyní musejí zjistit, kdo byl v tomto případě agresorem a kdo obětí. Ať už dopadne vyšetřování jakkoliv, jsou takové události v silničním provozu velmi nebezpečné a mohou skončit těžkým zraněním nebo smrtí člověka, a to by si měl každý řidič včas uvědomit!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient