Řidič nezvládl řízení, dostal smyk a smetl protijedoucí auto

V pondělí jel pětatřicetiletý cizinec s Peugeotem 207 ve směru od Železné Rudy na Klatovy. Cizinec projížděl úsekem v 18.25 hodin a v pravotočivé zatáčce, dostal na mokrém povrchu komunikace s vozidlem smyk a pravým bokem narazil do svodidel, byl odražen do protisměru a pravým bokem narazil do přední části protijedoucího vozidla značky Alfa Romeo.

Při dopravní nehodě řidiči utrpěli zranění a byli převezeni k ošetření do nemocnice v Klatovech. Dechové zkoušky byly u řidičů s negativními výsledky.

Hmotná škoda činí 110 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.