Search
Close this search box.

Řidič nezvládl řízení, dostal smyk a smetl protijedoucí auto

V pondělí jel pětatřicetiletý cizinec s Peugeotem 207 ve směru od Železné Rudy na Klatovy. Cizinec projížděl úsekem v 18.25 hodin a v pravotočivé zatáčce, dostal na mokrém povrchu komunikace s vozidlem smyk a pravým bokem narazil do svodidel, byl odražen do protisměru a pravým bokem narazil do přední části protijedoucího vozidla značky Alfa Romeo.

Při dopravní nehodě řidiči utrpěli zranění a byli převezeni k ošetření do nemocnice v Klatovech. Dechové zkoušky byly u řidičů s negativními výsledky.

Hmotná škoda činí 110 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient