Řidič nezvládl řízení a narazil do stromu

Řidič při dopravní nehodě utrpěl zranění a byl letecky transportován do nemocnice.

Ve středu 2. května 2018 v 6.40 hodin jel řidič s vozidlem značky BMW ve směru od Sušice na Dlouhou Ves po silnici II. třídy číslo 169. Při průjezdu pravotočivou zatáčkou, nepřizpůsobil rychlost jízdy, nezvládl řízení vozidla a vlevo narazil do vzrostlého stromu.

Jednadvacetiletý muž ze Sušice při dopravní nehodě utrpěl zranění a byl leteckou záchrannou službou transportován do nemocnice v Plzni. Vzhledem ke zranění řidiče nebyla na místě provedena dechová zkouška a byl vyžádán odběr krve v nemocnici. Odhadnutá hmotná škoda činí 45 000 Kč.

Policie dopravní nehodu dále šetří.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.