Řidič nestačil zareagovat u přechodu pro chodce a srazil mladou ženu

Minulý týden ve čtvrtek odpoledne krátce před půl sedmou hodinou se v Jablonci nad Nisou v ulici 5. května stala dopravní nehoda. Řidič s vozidlem Hyundai i30 jel ve směru od ulice Pražská, kde nestačil zareagovat na dosud nezjištěné vozidlo, jehož řidič zastavil před přechodem pro chodce. Řidič s vozem Hyundai strhl řízení vlevo, čímž najel na ostrůvek na přechodu pro chodce a došlo ke střetu jeho vozu s přecházející 23letou chodkyní, která přechod přecházela společně se svojí mladší sestrou.

Mladá žena při střetu s vozidlem utrpěla zranění, se kterým byla převezena vozidlem Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje do jablonecké nemocnice na ošetření. Nikdo jiný při této dopravní nehodě zraněn naštěstí nebyl. Dechové zkoušky u zraněné chodkyně i řidiče vozidla Hyundai i30 měly negativní výsledky. Veškeré okolnosti celé události i nadále šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.