Řidič nerespektoval značku a narazil do železničního viaduktu, zastavil dopravu

Policisté z oddělení obecné kriminality prověřují poškození železničního mostu. V pondělí jel po půl třetí odpoledne čtyřiašedesátiletý muž z Klatov s nákladním vozidlem Man s připojeným návěsem ve směru od Alžbětína na Železnou Rudu.

Řidič projížděl pod železničním viaduktem, u něhož je osazena dopravní značka „Zákaz vjezdu vozidel, jejichž výška přesahuje vyznačenou mez – 3,8 m“, kterou nerespektoval.

S vozidlem zavadil o železnou mostní konstrukci, v důsledku toho došlo ve zděné části pilíře mostu k uvolnění kamene a vychýlení kolejí o cca 35 cm.

Vzhledem k poškození viaduktu byl v obou směrech zastaven provoz vozidel i železniční dopravy. V úterý probíhá na místě oprava mostní konstrukce a policisté dopravu regulují. Komunikace je průjezdná jedním jízdním pruhem.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.