Řidič neodhadnul výšku návěsu a uvíznul pod mostem

V pátek 18. května 2018 okolo čtrnácté hodiny jel čtyřiašedesátiletý muž z Ústí nad Labem s nákladním Mercedesem Benz s návěsem ve směru od Klatov na Plzeň. Při projíždění obcí Dehtín podjel pod železničním viaduktem, kde ale uvíznul. Na místo byl přivolán pracovník správy železniční a dopravní cesty, který místo prohlédl a ke škodě na železničním mostu nedošlo ani nebyla ohrožena železniční doprava.

Dechová zkouška byla u řidiče negativní. Odhadnutá hmotná škoda činí 30 tisíc korun. Řidič byl za přestupek potrestán pokutou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jaká jsou úskalí stavby domu svépomocí?

Pořídit si dnes vlastní bydlení je finančně velmi nákladné, a to i v případech, kdy jste již vlastníky stavební parcely. Vždyť za poslední dva roky vzrostly ceny stavebních materiálů i o více jak 60 % a vzrostla i cena za práci od řemeslníků. Pokud tak nemáte objednaný dům na klíč, můžete zastat spoustu činností svépomocí, přínáší to však řadu úskalí, kterým se věnuje článek níže.

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.