Řidič nákladní soupravy zapomněl sklopit korbu

Včera v odpoledních hodinách se stala u obce Olšany dopravní nehoda, která naštěstí neměla vážné následky na zdraví ani na životech. Řidič nákladní soupravy bohužel zapomněl zpět sklopit korbu návěsu a při vyjíždění z kamenolomu zachytil korbou o drát elektrického vedení. Elektrické vedení spadlo na zem a stáhlo sloup veřejného osvětlení i komín z budovy kamenolomu. Padající komín pak ještě poškodil střechu budovy kamenolomu. Naštěstí nebyl nikdo zraněn. Nicméně předběžná škoda činí asi sto tisíc korun. Řidič nebyl pod vlivem alkoholu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.