Search
Close this search box.

Řidič nabídnul strážníkům úplatek, hrozí mu trest

Na problémy si zadělal 41letý muž, který měl policejní hlídce nabídnout úplatek. Policisté z obvodního oddělení v Dubí zastavili osobní vozidlo, jehož řidič vykazoval známky požití omamných a psychotropních látek. Muž se podrobil orientačnímu testu na přítomnost návykových látek v těle, který byl pozitivní. Když mu policisté vysvětlovali, jaké to bude mít důsledky a jak se bude v dané věci dále postupovat, řidič jim měl nabídnout peníze, aby se vše udělalo nějak jinak.

Nabídnutí úplatku je však protiprávní, muž byl proto zadržen a následně obviněn z trestných činu podplacení a ohrožení pod vlivem návykové látky, pokud případ skončí u soudu a muž bude uznán vinným, mohl by jít až na šest let do vězení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient