Search
Close this search box.

Řidič kradeného vozu havaroval a je v péči lékařů

V pátek, krátce před devátou hodinou ráno, zastavovala hlídka dopravních policistů v rámci běžné silniční kontroly, na křižovatce ve Svoru, řidiče tmavého vozu Audi A6. Ten ale na pokyn k zastavení nereagoval a začal ujíždět směrem na Liberec. Policisté ho začali okamžitě pronásledovat. Jízda rychlejedoucího vozu skončila po zhruba sedmi kilometrech, kdy řidič sedící za volantem Audi nezvládl zřejmě ve vysoké rychlosti řízení vozu, v letovočivé zatáčce vyjel mimo komunikaci a havaroval.

Policisté muže z vozidla vytáhli a přivolali zdravotnickou pomoc. Ještě předtím u něho provedli test na přítomnost omamných a psychotropních látek – ten byl pozitivní. Muže polské národnosti, jehož totožnost policie zjišťuje, převezla Zdravotnická záchranná služba Libereckého kraje do nemocnice, kde je v současné době v péči lékařů.

Policisté rovněž zjišťovali původ vozidla Audi A6. To je registrováno ve Spolkové republice Německo a právě ve chvíli, kdy operační důstojník ověřoval informace o havarovaném voze s německou registrační značkou přes kontaktní pracoviště v Německu, oznamoval majitel vozu jeho odcizení.

V současné době je řidič, který seděl za volantem kradeného vozu, v péči lékařů. Poté, co to jeho zdravotní stav dovolí, bude k celé záležitosti ze strany policistů vyslechnut.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient