Řidič Jeepu při nehodě převrátil vozidlo na střechu, nic se mu nestalo

V úterý 8. května 2018 okolo 15.10 hodin jel řidič s vozidlem značky Jeep Grand Cherokee po silnici I. třídy číslo 22 ve směru od Klatov na Koryta. Na přímém úseku a zřejmě z nepozornosti, vjel vlevo mimo komunikaci, kde havaroval a vozidlo zůstalo v pozici na střeše. Při dopravní nehodě třiasedmdesátiletý řidič z obce u Klatov utrpěl zranění, byl převezen k lékařskému ošetření, a poté propuštěn.

Dechová zkouška byla u řidiče s negativním výsledkem. Odhadnutá hmotná škoda činí 50 tisíc korun. Policisté po prohlídce vozidla zadrželi osvědčení o registraci vozidla.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.