Řidič dostal smyk a narazil autem do plotu

Dne 7. září 2018 v 18:20 hodin došlo na silnici I. třídy v obci Kokšín k dopravní nehodě. Osmadvacetiletý řidič z Prahy řídil osobní vozidlo tovární značky Renault Kangoo ve směru od Švihova na Klatovy. Při průjezdu pravotočivou zatáčkou nepřizpůsobil rychlost jízdy, s vozidlem na mokré vozovce dostal smyk a vyjel mimo komunikaci. Narazil do silničního příkopu, dále se auto odrazilo a narazilo do oplocení domu. Při dopravní nehodě došlo ke zranění spolujedoucí ženy, která byla převezena do klatovské nemocnice k ošetření. Z preventivních důvodů byly převezeny do nemocnice i dvě nezletilé děti. Požití alkoholických nápojů před jízdou u řidiče policisté vyloučili dechovou zkouškou. Celková škoda na vozidle a na oplocení byla vyčíslena na 65 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Klatovech.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.