Řidič dostal na mokré silnici smyk a převrátil auto přes střechu

Mezi Semošicemi a Křenovy došlo včera k dopravní nehodě. Řidič (19) BMV při průjezdu zatáčkou jel zřejmě moc rychle, dostal na mokré silnici smyk a havaroval. Vyjel mimo silnici a vozidlo převrátil přes střechu. Při nehodě se řidič zranil a musel být převezen do nemocnice. Policie provedla dechovou zkoušku, muž před jízdou nepil. Škoda na autě byla vyčíslena na deset tisíc korun.

Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.