Search
Close this search box.

Revitalizace Masarykových sadů v Lounech pokračuje, bude tu i broukoviště

V následujících dnech, s ohledem na klimatické podmínky, budou zahájeny práce navazující na již započatou revitalizaci Masarykových sadů – prostoru parku T.G.M. v Lounech. Tato II. etapa revitalizace bude započata rekonstrukcí cestní sítě včetně demolice nadbytečných zpevněných ploch, obnovy polopropustných povrchů cest a výsadbou dřevin. Následně bude provedena instalace informačních panelů k naučné stezce „Poznáváme stromy“, instalace nového parkového mobiliáře, zakládání trávníků, arboristické ošetření stávajících dřevin a instalace hnízdních budek pro ptáky a netopýry včetně vytvoření broukoviště. Předpokládaný termín ukončení prací je 31.05.2018.
Město žádá návštěvníky o zvýšenou opatrnost při pohybu v prostoru parku a respektování pokynů pracovníků realizační firmy a případných krátkodobých omezení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient