Reprezentační trenéři přijedou do vyškovského klubu školit uchazeče z celé Moravy!

Stát se licencovaným trenérem stolního tenisu není žádný med!

Své o tom ví také vyškovský klub stolního tenisu KST Dragon Vyškov, který bude útočištěm téměř padesátky zájemců, ucházejících se v tří-denním maratonu 15.-17. června o dosažení trenérské licence stolního tenisu (v rámci školení a doškolení trenérů).

„Vzhledem k vědomí důležitosti mít v rámci kraje kvalitní trenéry mládeže jsem, jako školitele, oslovil současného reprezentačního trenéra kadetů, Marka Kláska, a někdejšího extraligového trenéra, Jiřího Řežaba (oba z Ostravy). Na školení zdravovědy budeme mít přizvaného zdravotníka, a základ látky odškolím také sám.“, představuje školení předseda trenérsko-metodické komise jihomoravského kraje, Antonín Srna.

Vyškovský klub funguje jako mládežnické centrum stolního tenisu, a během prvního roku svého fungování do něj našlo stálou cestu přes 40 dětí, kteří se stali aktivními hráči klubu. „V příští sezóně máme do žákovské soutěže přihlášeno 5 družstev mládeže, což tady v regionu jeden klub ještě nikdy v historii přihlášeno neměl. Krom toho také budeme disponovat čtyřmi družstvy v soutěži dospělých (krajská soutěž, a tři soutěže regionální). Dvě naše regionální družstva jsou navíc složena z mládežníků. I ti však již na své soutěže stačí, a díky pravidelnému tréninku, se tak budou moct radovat z dobré hry i v soutěži dospělých.“, dodává Srna.

Klub je aktivní také „mimo zelený stůl“, pro své hráče pořádá společné výšlapy, posezení u ohně, bowlingové turnaje, účastní se republikového fotbalového turnaje pingpongářů, turnaji Dragon challenge motivuje svěřence, či navštěvují posilovnu IMPAKT Fitness pro cvičení fyzické kondice a obratnosti, pod odborným vedením trenéra Mandovce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak