Řepka se vrací na prvoligovou scénu! Nastoupí v pátek proti Slavii?

První ligu futsalu se chystá oživit bývalý reprezentant Tomáš Řepka. V pátek by měl nastoupit proti Slavii v dresu Bazooky Uherské Hradiště, kde se tento týden zaregistroval.

Bývalý hráč Baníku Ostrava, Sparty Praha, italské Fiorentiny, londýnského West Hamu a Dynama České Budějovice se tak vrací k aktivnímu hraní po pěti letech. Naposledy oblékal dres týmu Hvozdnice, který hraje fotbalovou I.A třídu.

Řepka hrál celý život na velkých hřištích, takže těžko odhadnout, jak mu to půjde na palubovce. Pro Uherské Hradiště je však podstatná jiná věc, podpořit povědomí o své existenci. To se jim povedlo už dřív, kdy za ně hrál mediálně velmi známý Petr Švancara, bývalý hráč Brna a Slavie.

Těžko však říci, jak dlouho bude případně Řepka za uherskohradišťský klub hrát, protože nadále probíhá soudní spor, ve kterém mu hrozí až roční vězení. Spolu se svojí současnou partnerkou Kateřinou Kristelovou nechali do médií uveřejňovat falešné porno profily své manželky Vlaďky Erbové. Řepka všechnu vinu vzal na sebe.

Bazooka Uherské Hradiště se nachází po sedmi odehraných zápasech letošní sezony na 7. místě s osmi body. Má tak spíše blíže k sestupovým příčkám než k medailovým pozicím. Uvidíme, zda bývalý (?) bouřlivák pomůže týmu povyskočit o pár příček výše, či se tiše zase navrátí do sportovního důchodu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak