Rekordní koupací sezona končí, Flošna zavírá své brány

Letní koupaliště Flošna v Hradci Králové ukončí v pátek 21. září 2018 v 19. hodin devátou letní sezónu. Své brány koupaliště otevřelo již 12. května letošního roku. Letní sezóna 2018 byla rekordní v celé devítileté historii, celkem koupaliště navštívilo 118 tisíc osob. Minulá letní sezóna byla překonána o neuvěřitelných 30 tisíc plavců, což je navýšení návštěvnosti o 34%. V celé historii koupaliště se podařilo překonat 100 tisícovou hranici ještě jednou, a to v roce 2015, kdy koupaliště navštívilo 110 854 lidí. Od zahájení provozu koupaliště v roce 2010 navštívilo letní bazény již 850 tisíc návštěvníků.
V pátek 21. 9. 2018 v 19 hodin večer koupaliště své brány uzavře, do pátku jsou ještě stále vyhřívané bazény na více než 26 °C. Poslední plavci tak ještě mohou využít venkovního plavání do pátku.

Letní koupaliště se sice v pátek uzavře, ale celý areál bude pokračovat ve své činnosti i dále. V areálu lze po celý rok navštívit Wellness studio Flošna se saunami, parními kabinami, bazénem, vířivkou a spoustou dalších atrakcí pro relaxaci, odpočinek a podporu zdraví. Sportovat je možné ve fitness nebo na squashi se 4 squashovými kurty. Restaurace Flošna s bowlingem je otevřena také během celého roku.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.