Search
Close this search box.

Rekordní koupací sezona končí, Flošna zavírá své brány

Letní koupaliště Flošna v Hradci Králové ukončí v pátek 21. září 2018 v 19. hodin devátou letní sezónu. Své brány koupaliště otevřelo již 12. května letošního roku. Letní sezóna 2018 byla rekordní v celé devítileté historii, celkem koupaliště navštívilo 118 tisíc osob. Minulá letní sezóna byla překonána o neuvěřitelných 30 tisíc plavců, což je navýšení návštěvnosti o 34%. V celé historii koupaliště se podařilo překonat 100 tisícovou hranici ještě jednou, a to v roce 2015, kdy koupaliště navštívilo 110 854 lidí. Od zahájení provozu koupaliště v roce 2010 navštívilo letní bazény již 850 tisíc návštěvníků.
V pátek 21. 9. 2018 v 19 hodin večer koupaliště své brány uzavře, do pátku jsou ještě stále vyhřívané bazény na více než 26 °C. Poslední plavci tak ještě mohou využít venkovního plavání do pátku.

Letní koupaliště se sice v pátek uzavře, ale celý areál bude pokračovat ve své činnosti i dále. V areálu lze po celý rok navštívit Wellness studio Flošna se saunami, parními kabinami, bazénem, vířivkou a spoustou dalších atrakcí pro relaxaci, odpočinek a podporu zdraví. Sportovat je možné ve fitness nebo na squashi se 4 squashovými kurty. Restaurace Flošna s bowlingem je otevřena také během celého roku.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient