Rekonstrukce kanalizace a vodovodu uzavře Českou ulici v Novém Boru

Plánovaná rekonstrukce kanalizace a vodovodu uzavře zhruba do konce letošního roku Českou ulici v Novém Boru. Práce by měly začít v týdnu od pondělí 30. července a vyžádají si dopravní omezení. Zároveň musí obyvatelé v této lokalitě počítat s odstávkami vody, o nichž je bude provozovatel sítě Severočeské vodovody a kanalizace, a. s. informovat v předstihu.
znacky
Rekonstrukce dožilé kanalizace a vodovodu na zhruba 250 metrů dlouhém úseku bude probíhat ve dvou etapách. První v úseku od křižovatky s ul. Lesnou po křižovatku s ul. Bratří Čapků a druhá od křižovatky s ul. Bratří Čapků po křižovatku s ul. Boženy Němcové. Obě vždy úplně uzavřou část České ulice. Objízdná trasa povede přes ulice Husova, Tř. T. G. Masaryka a Sloupskou.

V první etapě bude od ul. Lesní po křižovatku s ul. Na Svahu platit zákaz stání v obou směrech jízdy. Stejný zákaz bude ve druhé etapě v úseku od ul. Bratří Čapků a Česká směrem k Palackému náměstí.

Uzavírka se dotkne také provozu veřejné linkové autobusové dopravy. Na celou dobu rekonstrukce se přemístí zastávka z ul. Boženy Němcové do ul. Palackého.

S ohledem na délku uzavírky bude povolené v nezbytné míře zásobování.

Dílčí odstávky vody, k nimž bude v průběhu rekonstrukce vodovodu docházet, by se podle sdělení provozovatele sítě měly týkat ulic Boženy Němcové čp. 791, 539, Bratří Čapků čp. 418, Česká čp. 427, 938, 411, 426, 428, 414, 412, 444, 413, 116, 439, 429, 443, 419, 415 a Lesná čp. 742. Obyvatelé o nich budou informování s pětidenním předstihem.

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web spravuje Webklient