Regionální turistické informační centrum zavádí komentované prohlídky města

Regionální turistické informační centrum rozšiřuje svou nabídku prázdninových služeb pro turisty o pondělní prohlídky města s průvodcem. První komentovaná prohlídka centra města proběhne v pondělí 6. 8. 2018 od 14:00 hodin.

Trasa povede: z náměstí TGM do Mariánské ulice (zde případně odbočka k archeologickému muzeu Šatlava) – Mariánskou ulicí ke kostelu Narození Panny Marie – Městský park – evangelický kostel Mistra Jana Husa – židovský hřbitov – Havlíčkovou ulicí k Vlastivědnému muzeu – Loretánskou uličkou ke KD Crystal – kolem tenisových kurtů – parkem Dr. M. Horákové – ke kostelu Máří Magdaleny – k poklopovému jezu – ke kavárně Union – ke hradu Lipý + CTT – ulicí U Synagogy do Moskevské ulice ke kostelu sv. Kříže – odtud zpět na náměstí Moskevskou ulicí.

Trasa je naplánována tak, aby byly připomenuty také židovské památky a nově položené kameny zmizelých.

Prohlídka potrvá maximálně dvě hodiny, cena je 50,- Kč /os., děti do 15 let a studenti SŠ a VŠ, důchodci a osoby s průkazem ZTP 25,- Kč /os.

Zájemci o prohlídku se mohou hlásit telefonicky na číslech: 487 881 105, 734 260 895.

Prohlídka je vhodná pro širokou veřejnost, dětské tábory a jiné organizované skupiny, zájezdy apod.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient