Ředitelé čtyř příspěvkových organizací byli znovu zvoleni až do roku 2024

Šestileté funkční období končí letos třem lanškrounským ředitelům škol a také ředitelce školní jídelny.
Rada města je na svém pondělním jednání potvrdila v jejich funkcích. Jedná se o paní Romanu Kolderovou (ředitelka MŠ Vančurova), paní Pavlínu Tovtikovou (ředitelka Školní jídelny Madoret), pana Pavla Vašíčka (ředitel ZUŠ Jindřicha Pravečka) a pana Milana Valúška (ředitel ZŠ B. Smetany).

Starosta města Radim Vetchý k tomuto rozhodnutí rady města doplňuje: „Práci všech ředitelů příspěvkových organizací já i celá rada města dlouhodobě sledujeme a hodnotíme. Seznámili jsme se i s vizemi ředitelů, kterým končí funkční období, pro příštích 6 let a shodli jsme se na tom, že pro tyto příspěvkové organizace nebudeme hledat nové vedení. Já osobně se na další pokračování spolupráce s paní Kolderovou, Tovtíkovou a pány Vašíčkem a Valúškem velmi těším a k jejich znovujmenování jim gratuluji.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak