Search
Close this search box.

Recidivistka se pokusila nakrást oblečení za více než dva tisíce korun

Policisté z obvodního oddělení Frýdek-Místek se zabývají krádeží v jedné z prodejen v obchodním centru ve Frýdku-Místku. V pondělí 19. listopadu 2018v odpoledních hodinách si měla čtyřiadvacetiletá žena přijít „nakoupit“ do obchodu s módou. Do zkoušecí kabinky si postupně začala odnášet mimo jiné kalhoty, kraťasy, rifle, ale také pyžamové kalhoty. Následně se měla pokusit o deaktivaci ochranných čipů na oblečení, aby při odchodu z prodejny u bezpečnostního rámu nezazněl signál. Prošla bez zaplacení pokladnou, kde už čekala v prostorách nákupního centra ochranka. Ženu oslovila, aby je následovala do zázemí prodejny. Svým jednáním tak způsobila škodu přes dva a půl tisíce korun.

Policisté ženě sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření z přečinu krádež. Jelikož se obdobného jednání v posledních třech letech dopustila opakovaně, hrozí ji nyní pobyt za mřížemi až na tři léta.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient