Search
Close this search box.

Recidivisté kradli v obchodních domech a drogeriích

Dva muži ve věku 25 a 27 let si od trutnovských policistů ve zkráceném přípravném řízení vyslechli sdělení podezření ze spáchání přečinu krádež, kterou spáchali společně, čímž způsobili poškozeným škodu ve výši přesahující 11 tisíc korun. V průběhu jednoho únorového dne „navštívili“ celkem třikrát dva obchodní domy s potravinami v Trutnově, ze kterých odcizili alkoholické nápoje a masné výrobky. Dále jsou podezřelí, že v prodejně s drogistickým zbožím v Jaroměři (2. 2. 2018 pátek) odcizili pleťová mléka a parfémy v hodnotě přesahující 7 tisíc korun.

Z provedeného šetření vyšlo najevo, že všechno kradené zboží prodali náhodným kolemjdoucím a získané finanční prostředky použili pro svou potřebu. Nutno zdůraznit, že oba dva byli již v minulosti za majetkovou trestnou činnost odsouzeni a ani pobyt ve vězení je zřejmě nenapravil.

V případě prokázání viny jim hrozí až tříletý pobyt ve vězení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient