Recidivista ukradl z nosiče u auta dětské kolo

Díky pozornému svědkovi se podařilo dopadnout zloděje, který v sobotu před polednem ukradl v Bystřanech dětské kolo. Návštěvníkům dětského fotbalového utkání zloděj vytrhl z nosiče na autě kolo v hodnotě osm tisíc korun a z místa činu na něm odjel. Jen chvilku poté přišli poškození k vozidlu a zjistili, že byli okradeni, na místě je oslovil svědek, který zloděje na dětském kole viděl a poškozeným nabídl svou pomoc. Sedli si do svých aut a rozjeli se po pachateli pátrat, muž, který byl svědkem krádeže, zloděje po chvíli našel, kolo mu vzal a vrátil se k fotbalovému hřišti, kde ho vrátil majitelům. Na místo přijeli i policisté, ke kterým si svědek sedl do auta, a společně vyjeli zloděje hledat. Nedaleko Panoramy ho muž uviděl a policisté lapku, který se ke krádeži kola přiznal, zadrželi. Jedná se o 42letého v minulosti 18krát odsouzeného recidivistu, kterému za krádež hrozí až tříleté vězení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak