Recidivista si v obchodě přivlastnil věci za více než tři tisíce

Dvacetiletý muž z Bruntálu je podezřelý, že se v sobotu odpoledne pokusil odcizit v krnovském obchodě různé zboží, konkrétněji sladkosti, alkohol či drogerii. Výrobky vzal z regálů a vložil nikoliv do nákupního košíku, ale rovnou do své tašky. Bez zaplacení prošel pokladnou. Hodnota zboží činila více než 3 000 korun. Muž se měl krádeže dopustit i přesto, že byl za uvedené jednání v posledních třech letech odsouzen. Aktuálně mu hrozí trest v rozmezí od šesti měsíců do tří let.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.