Recidivista si nedal pokoj a znovu kradl, nyní mu hrozí tři roky v chládku

Policisté z Chebu sdělili podezření ze spáchání krádeže místnímu devětadvacetiletému muži.

Ten měl na začátku září letošního roku navštívit nákupní centrum v Chebu, kde měl nakonec odcizit několik lahví piva a energetický nápoj. S tímto zbožím měl projít přes pokladnu, aniž by za něj zaplatil. Následně byl zadržen ostrahou prodejny, která poté přivolala policejní hlídku. Svým jednáním muž způsobil škodu téměř 800 korun.

Krádeže se muž dopustil i přesto, že byl za stejný čin v posledních třech letech pravomocně odsouzen. V případě prokázání viny mu tak hrozí trest odnětí svobody až na tři léta.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.