Recidivista opět kradl v supermarketu, hrozí mu až tři roky

Z přečinu krádeže se bude zodpovídat 37letý recidivista, který odcizil zboží v teplickém supermarketu. Ostraha při zpětném prohlížení kamerových záznamů zjistila, že neznámý pachatel vzal z regálu krabici, ze které vyndal reproduktor v hodnotě 400 korun, který si dal do kapsy bundy a aniž by zaplatil, prodejnu opustil. Zástupce supermarketu se proto obrátil na policisty, kteří totožnost pachatele zjistili a včera mu sdělili podezření z přečinu, za který by s ohledem na svou trestní minulost mohl strávit až tři roky za mřížemi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak