Search
Close this search box.

Realizační tým Baníku rozšířil legendární futsalový trenér Petr Krayzel

Velkou posilu do svých řad získal před nadcházející sezónou futsalový Baník. Tentokrát se však nejedná o novou tvář z řad hráčů, ale došlo k posílení trenérského týmu. Role trenéra brankářů se totiž ujal bývalý mnohonásobný reprezentant České republiky a dlouholetá stálice mezi tyčemi futsalového Jistebníku, Petr Krayzel. S prezidentem klubu Pavlem Czenem se před několika dny dohodl na spolupráci a už se stihl zapojit i do tréninkového procesu.

Ostravští gólmani tak v osobě nestárnoucího Petra Krayzela, který i v devětačtyřiceti letech stále aktivně chytá ve velkém fotbale za Jistebník v I.A třídě, získávají velmi cenného mentora se spoustou zkušeností jak z českých ligových palubovek, tak i z mezinárodních klání. Krayzel aktuálně může v Baníku pracovat hned se čtveřicí brankářů – Martinem Bortlíkem, Pavlem Myškou, Peterem Pechem a Filipem Halamíčkem.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient