Rákosníčkovo hřiště vyroste i v Pelhřimově

Děti i jejich rodiče se v brzké době mohou těšit na nové pelhřimovské hřiště.
Společná snaha pelhřimovských obyvatel, a především maminek se podařila. V Pelhřimově vyroste v dohledné době nové Rákosníčkovo hřiště pro děti. Město Pelhřimov totiž vyhrálo v soutěži Rákosníčkova hřiště a získalo realizaci moderního dětského hřiště v hodnotě 1,5 milionu Kč. Výsledky hlasování o Rákosníčkovo hřiště byly stanoveny na základě počtu zaslaných hlasů a jejich následné kontrole dle pravidel hlasování. Pelhřimov byl umístěn v kategorii měst od 10 001 do 25 000 obyvatel. V této kategorii se soutěžilo o 3 Rákosníčkova hřiště, načež Pelhřimov skončil v této kategorii na třetím místě s celkovým počtem 30 584 hlasů.

Zásluhu na úspěchu mají především místní maminky, které daly dohromady facebookovou skupinu a postupně se přidávali další a další podporovatelé. Město Pelhřimov využívalo k hlasování denně pracovní e-mail, tisklo letáky, hlasování propagovalo nejen na webových stránkách města, ale i v místních novinách. V současné době probíhají jednání mezi Městem Pelhřimov a obchodní společností Lidl Česká republika v.o.s o výběru vhodné lokality pro umístění výše uvedeného hřiště a o podmínkách realizace projektu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient